لوله گالوانیزه

2015/08/23 1 نظر اتصالات گالوانیزه, لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه لوله ای است که با روی مذاب پوشش داده می شود ، جنس این لوله از آهن سفید نورد شده است که درز ان توسط دستگاه ها یدرز جوش بهم جوش داده م یشود و سپس لوله را در فلز روی مذاب فرو می برند که عموما به دو صورت سبک و متوسط تولید می شود . لوله های گالوانیزه در بازار به لوله های آهنی سفید معروف هستند . و در نوع گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد موجود می باشد .
گالوانیزاسیون به روش غوطه وری گرم به زبان ساده یک پوشش است که در آهن یا فولادی که از نظر ترکیب و طراجی مناسب برای گالوانیزه است توسط فروبردن در وان مذاب روی تشکل می گردد.

لوله گالوانیزه سرد : این روش به این صورت است که می توان از طریق الکترولیز نمک های روی در داخل یک محلول آبی ، هر قطعه ای از قبیل ورق های کویل شده و یا کویل نشده را پوشش داد . اصل این روش با استفاده از الکترولیت اسدی نیز انجام می شود . در این روش ضخامت لایه روی ایجاد شده کمتر از ضخامت لایه پوشش روی در حالت غوطه وری گرم بوده و بیشتر در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد .

ت.[/hm_text]

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.

[/vc_column][/vc_row]
برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بروز لطفا با ما در ارتباط باشید
021-66207661 / 021-66207652…………………091208334186
برچسب ها
1 نظر
  1. مهرداد محمدلو

    چرا سایتتون جدول وزن نداره؟ اگه می شه جدول وزن هم قرار بدین

    پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09358331725 کارشناس