2020/11/30 بدون نظر لوله گالوانیزه

ابا تا به حال به ذهن شما خطور کرده است که لوله را در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم کنید یعنی لوله ای که در برابر اسید ها و خوردگی مقاوم باشد و صدمه نبیند لوله های گالوانیزه دقیقا همین کاربرد را برای شما فراهم میکند چگونه ؟

لوله های گالوانیزه به کمک پوششی که بر روی ان قرار میگیرد خود را در برابر خوردگی مقاوم میسازد به این عمل گالوانیزیاسیون میگویند . لوله های گالوانیزه در چند نوع وجود دارد که در ادامه به ان میپردازیم .

جهت تماس با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. . .
0912-8834186. . . . . . . . . 0912-7066166/ 021-66144527. . . . . . . . . 021-66145209

لوله گالوانیزه اهنی

لوله های اهنی گالوانیزه معمولا از دو قسمت تشکیل شده اند که بعدا به هم جوش داده میشود رنگ این لوله ها تیره و خاکستری تیره میباشد این لوله هارا نیز با نام های دیگر میشناسند به این لوله ها لوله های درز دار نیز میگویند

لوله گالوانیزه فولادی

لوله های فولادی کابرد متفاوتی با لوله های گالوانیزه این لوله ها بیشتر برای انتقال هوا و تهویه استفاده میشود و این لوله ها نیز برای انتقال فاضلاب نیز استفاده میشود این لوله ها مانند لوله های گالوانیزه اهنی نیست و درز دار به حساب نمی اید .

لوله گالوانیزه گرم و سرد

گرم و سرد بودن این لوله ها به ورش تولید انها بستگی دارد یعنی نام انها برگرفته از روش تولید انها میباشد . لوله های گالوانیزه که به صورت مذاب تولید میشود و مقاوم میگردد لوله گالوانیزه گرم میگویند و لوله های که به روش جدا سازی نمک های روی تولید میشود لوله گالوانیزه گرم میگویند .

لوله های گالوانیزه نیز روش های متعدد دیگری برای تولید دارد که ما مهمترین آن ها را در بالا توضیح دادیم .

لوله های گالوانیزه معمولا دو سر انها را به صورت رزوه دار تولید میکنند اگر توجه کنید میبینید که دو سر لوله های گالوانیزه به اندازه 30 سانت رزوه شده اند این اندازه معمولا به درخواست مشتری قابل تقییر است.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09358331725 کارشناس