لوله گالوانیزه سنگین

gallery 2015/05/23 2 نظرات لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه سنگین یک نوع لولـه فلزی است که از جنس فولاد تولید می‌شود. به وسیلهٔ فرآیند گالوانیـزه کردن پوششی از روی آن قرار می‌گیرد. فرایند گالوانیـزه کردن شامل غوطه‌ور کردن لولـه فولادی در یک حمام محلول روی است. در اثر آن پوششی از روی آن تشکیل می‌شود و به لولـه مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی می‌بخشد. لولـه گالوانـیزه سنگین و لولـه گالوانـیزه سبک در واقع تفاوت‌هایی در وزن، ضخامت پوشش گالوانـیزه و کاربردها دارند.

مزایا

مزیت‌های استفاده از لولـه گالوانـیزه سنگین عبارتند از:

 1. مقاومت در برابر خوردگی: پوشش گالوانیــزه بر روی لولــه فولادی باعث افزایش مقاومت آن در برابر خوردگی و زنگ زدگی می‌شود. این لولـه‌ها به طور گسترده در برنامه‌هایی که با آب و رطوبت در تماس هستند مورد استفاده قرار می‌گیرند. مانند سیستم‌های آبیاری، شبکه‌های آب و فاضلاب، صنایع دریایی و غیره.
 2. مقاومت مکانیکی: لولـه گالـوانـیزه سنگین دارای مقاومت مکانیکی بالاست و قادر به تحمل فشارها و ضربات است. این ویژگی آن را برای صنایع ساختمانی، صنعت نفت و گاز، ساخت و تعمیرات صنایع معدنی و غیره مناسب می‌کند.
 3. عمر طولانی: لولــه گالوانیزه سنگین به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی، دارای عمر طولانی است و نیاز به تعویض و نگهداری کمتری دارد.
 4. ظاهر زیبا: پوشش گالوانــیزه بر روی لولــه، ظاهری زیبا و روشن ایجاد می‌کند و به عنوان یک عنصر زیبایی در پروژه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به مزایای فوق، لوله گالوانیـزه سنگین در بسیاری از صنایع و کاربردهای مختلف از جمله صنعت ساختمان، صنعت نفت و گاز، آبیاری، صنعت دریایی و حمل و نقل استفاده می‌شود.

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت برای دریافت قیمت دقیق و بروز با ما در تماس باشید
021-66207661 / 021-66207652…………………091208334186

شاید این مطالب برای شما جذاب باشد

دریچه منهول لولادار پیاده رویی سایز 60
برچسب ها
2 نظرات
 1. mydomdomno

  Hi there, I enjoy reading through your article.
  I wanted to write a little comment to support you.

  1. milad torabi

   tnx for supporting us

Comments are closed.

{ "@context" : "http://schema.org", "@type" : "Person", "name" : "loolehcenter", "url" : "http://loolehcenter.ir", "sameAs" : [ "http://instagram.com/abyaransanat" ] } 09128334186 کارشناس