2021/03/03 بدون نظر دریچه منهول

دریچه منهول مخابراتی

دریچه منهول در انواع مختلفی تولید میشود یکی از پروژهایی که بیشتر از این دریچه ها استفاده میشود برای مخابرات میباشد از این دریچه ها برای پوشش های منهول های مخابرات یا سایت منهول ها استفاده میشود منهول های مخابراتی یا سایت منهول ها جایی است که سیستم های سیم کشی و سیستم های مخابراتی در انجا نگه داری میشود و باید طوری از ان محافظت شودکه هیچ صدمه ای به انها وارد نشود . سایز دریچه های منهول مخابراتی 80 میباشد این دریچه ها باید طوری طراحی شوند که انسان به راحتی از ان عبور کند زیرا کارمند های مخابرات نیاز دارند که به سیستم های زیر زمینی دسترسی داشته باشند.

دریچه منهول مخابراتی سایز 80

دریچه های منهول مخابراتی به صورت ادم رو طراحی می شود تا به راحتی کار های روز مره را بشود انجام داد دریچه مخابراتی به صورت 40 تن تولید میشود یعنی باید فشاری به اندازه 40 تن را تحمل کند به این دلیل این دریچه ها به صورت 40 تن تولید میشود که به دلیل وزن زیاد باید هم وزن خود را تحمل هم فشاری که روی ان وارد میشود را تحمل کند دریچه های80 مخابراتی با یک طوقه تولید میشود که سایز پشت تا پشت این دریچه را به 100 میرساند دریچه های 80 مخابراتی به دو صورت طوقه فلزی و طوقه کامپوزیت تولید میشود .

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت برای دریافت قیمت دقیق و بروز با ما در تماس باشید
021-66207661 / 021-66207652…………………091208334186

مزایای استفاده از دریچه منهول مخابراتی

  1. دریچه های منهول مخابراتی عمری طولانی تا حدود 60 سال دارند
  2. قیمت بسیار مناسب در برابر دیگر دریچه های منهول
  3. مقاومت بسیار بالا در برابر فشار های بالا
  4. مقاوم در برابر اتش و حرارت
  5. مقاوم در برابر خوردگی و اسید ها

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره های ما در تماس باشید و یا ما را در صفحه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : loolehcenter

برچسب ها (tag) : دریچه منهول مخابراتی . لیست قیمت دریچه منهول مخابراتی . فروش دریچه منهول مخابراتی . فروش و لیست قیمت دریچه منهول مخابراتی

برچسب ها
{ "@context" : "http://schema.org", "@type" : "Person", "name" : "loolehcenter", "url" : "http://loolehcenter.ir", "sameAs" : [ "http://instagram.com/abyaransanat" ] } 09128334186 کارشناس