2021/03/08 بدون نظر دریچه منهول

دریچه منهول در مشهد

دریچه های منهول به دلیل لوزمت بسیار بالا در استفاده در تمامی شهر های ایران و تمامی شهر های جهان از ان استفاده میشود چرا باید از دریچه های منهول استفاده کرد ؟ دریچه های منهول پوششی است که بر روی منهول ها و چاه ها قرار میگیرد و باعث میشود که چیزی در داخل چاه های سقوط نکند و همچنین از اموال و جان مردم نیز محافظت میکند تصور کنید چاه های خیابان در نداشت تصور کنید که چند ماشین و یا موتور داخل این چاه ها سقوط میکرد و باعث حادثه شدن میشود .دریچه های منهول کاربرد دیگری ندارد و تماما برای انجام این کار ساخته شده است .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشید
021-66207661 / 021-66207652…………………091208334186

دریچه منهول مشهد

دریچه های منهول باید طوری طراحی شوند که که در تمامی مناطق قابل استفاده باشد یعنی هم در مکان های سرد و هم در مکان های گرم نیز استفاده شود تمامی دریچه های منهول ساخته شده اماکن استفاده از ان در تمامی شهر ها هست اما در برخی مناطق برای مثال کارخانه های پتروشیمی که به دریچه ها حرارت وارد میشود نمیشود از دریچه های پلیمری و یا پلی اتیلن استفاده کر.

دریچه منهول در مشهد

دریچه منهول پلی اتیلن و پلاستیکی

دریچه های پلی اتیلن یکی از سبک ترین دریچه های منهول موجود در بازار است این دریچه ها با وزن پایینی که دارند امکان تحمل فشار بالایی نیز دارد این دریچه ها شکلی همانند پلاستیک دارند اما با ترکیب مواد اولیه به نام PE این دریچه ها تولید شده است همان ترکیبی که برای تولید لوله های پلی اتیلنHPDE استفاده میشود.

کلاس های تولید شده برای دریچه های منهول به 3 دسته تقسیم میشود که عبارتند از : کلاسb125, این نوع دریچه به دریچه های پیاده رویی مشهور است, کلاس c250 این نو دریچه به دریچه های ترافیکی معروف هستند و کلاس d400 این نوع دریچه به دریچه های ترافیکی 40 تن مشهور هستند

برچسب ها (tag)

دریچه منهول مشهد . دریچه منهول در مشهد . فروش دریچه منهول در مشهد . لیست قیمت دریچه منهول در مشهد . لیست قیمت دریچه منهول مشهد . تولید و فروش انواع دریچه منهول در مشهد . تولید و فروش دریچه منهول در مشهد .دریچه منهول . قیمت دریچه منهول در مشهد . قیمت دریچه منهول مشهد

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09358331725 کارشناس