ثبت سفارش لوله پلی اتیلن چگونه است؟

ثبت سفارش لوله پلی اتیلن به این صورت است که شما درخواست و صورت سفارش خود را در واتس آپ به شماره های موجود در سایت یا به این شماره 09127066166 و یا 09128334186 ارسال می کنید و همکاران فروش ما برای شما پیش فاکتور صادر می کنند و در صورت تایید شما فاکتور فروش صادر میگردد.

آیا میتوانید فاکتور رسمی برای شرکت صادر نمیایید ؟

بله ما میتوانیم فاکتور رسمی برای تمامی محصولات نام برده در سایت فاکتور رسمی صادرنماییم و تمامی شرکت های دولتی و غیر دولتی میتوانند از این امکان استفاده نمایند.

پس از تایید پیش فاکتور مراحل تایید و انتقال مالی به چه صورت است ؟

شما پس از اینکه پیش فاکتور را تایید کردید ،اگر نیاز به تولید بود شما مبلغی را به عنوان بیانه برای ما واریز میکنید و سفارش شما شروع به تولید میشود ، پس از تکمیل سفارش و زمان بارگیری شما الباقی مبلغ سفارش خود را برای ما واریز میکنید و کارخانه بار شما را آزاد میکند ؛ اما اگر سفارش شما آماده بود پس از واریز کل مبلغ برای شما ارسال میشود.

آیا محصولات شما دارای ضمانت نامه هستند ؟

بله، تمامی محصولات ما دارای ضمانت کیفیت هستند و محصولاتی اعم از لوله پلی اتیلن تا 10 سال و دریچه منهول تا 20 سال دارای ضمانت کیفیت میباشند ، همچنین دریچه منهول نانوکامپوزیت به مدت دوسال از طرف ما ضمانت سرقت را دارا هستند.

ارسال بار به چه صورت است ؟

اگر شما لوله پلی اتیلن خریداری نموده باشید، در صورت خرید متراژ بالا ، کارخانه نصف هزینه های ارسال بار را برعهده میگیرد و نصف دیگر آن را شما پرداخت میکنید.

سفارش خریداری شده خود را کجا میتوانم تحویل بگیرم ؟

اگر سفارش شما نیاز به تولید باشد تحویل درب کارخانه است ولی اگر سفارش شما موجود باشد در انبار های ما واقع در بازار آهن شادآباد آماده پردازش و بارگیری هستند .

عمده محصولات فعالیتی شما در چه زمینه هایی می باشد؟

عمده فعالیت ما در زمینه های فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی ،فاضلابی ، گازی ، صنعتی
فروش دریچه منهول کوپلیمری ، نانوکامپوزیت ، پلیمری ، پلی اتیلن ، چدنی ، چدن داکتیل ، PVC ، UPVC
فروش لوله آهنی گالوانیزه ، API ، درزدار ، مانیسمان
اتصالات آهنی ، اتصالات چدنی ، اتصالات پلی اتیلن میباشد .

{ "@context" : "http://schema.org", "@type" : "Person", "name" : "loolehcenter", "url" : "http://loolehcenter.ir", "sameAs" : [ "http://instagram.com/abyaransanat" ] } 09127066166 کارشناس