2020/11/24 بدون نظر دریچه منهول, لوله گالوانیزه

دریچه ها منهول چدن کامپوزیت نسل جدیدی از دریچه های منهول است.

دریچه منهول چدن کامپوزیت (Composite Louver Damper) نوعی دریچـه است که در سیستم‌های تهویه و تهویه مطبوع استفاده می‌شود. این دریچه‌ها عملکرد مشابه دریچـه منهول لولادار را دارند، اما با استفاده از مواد کامپوزیتی ساخته شده‌اند.

معمولاً دریچه‌های منهول چدن کامپوزیت شامل بدنه اصلی از مواد کامپوزیتی (مانند فیبرگلاس تقویت شده با رزین) و قسمت‌های درونی منهول از جنس چدن می‌باشند. این ساختار باعث می‌شود دریـچه همچنان از مقاومت مکانیکی و سختی چدن بهره‌برداری کند، در حالی که وزن آن به طور کلی کاهش می‌یابد.

دریچـه منهول چدن کامپوزیت قابلیت تنظیم جریان هوا را دارد و با دستگاه کنترلی مناسب، میزان جریان هوا را می‌توان تنظیم کرد. این دریچه‌ها از طریق تغییر زاویه لوله‌های منهول، مقدار هوای وارده و خروجی را تنظیم می‌کنند.

دریچه های منهول نانو کامپوزیت برای بهبود عملکرد خود دریچـه هایی با طوقه های فلزی را تولید کردند

تا بتوان از این دریچـه ها در بیشتر جاها استفاده کرد این دریـچه ها بیشتر در دریـچه های دایره ای مانند وجود دارد

که معمولا نیز در سایز 60 به بالا تولید می شود .

دریچه منهول چدن و کامپوزیت

دریـچه های ترکیبی چدن و کامپوزیت به این صورت است که یا درب منهول به صورت چدن است و یا طوقه ان به صورت چدن باشد ولی در بیشتر مواقع این دریـچه ها به این صورت است که درب انها به صورت نانو کامپوزیت است و طوقع های ان به صورت چدن است که به نام دریچه منهول چدن کامپوزیت شناخته میشود .

جهت تماس با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. . .
0912-8834186. . . . . . . . . 0912-7066166/ 021-66144527. . . . . . . . . 021-66145209

دریچه منهول چدن کامپوزیت چگونه تولید میشود؟

دریـچه های چدن کامپوزیت نیز به صورت قالبی تولید میشود درب ان که به صورت کامپوزیت است در قال های جدا گانه و طوقه ههای ان که از چدن است در قال های دیگر تولید میشود و بعد از سرد شدن به هم دیگر متصل میشوند .

امروزه کارخانه های دریچه های متعددی برای تولید دریـچه های منهول وجود دارد که با متریال های مختلفی شروع به دریچـه های منهول کررده اند .

برچسب ها
{ "@context" : "http://schema.org", "@type" : "Person", "name" : "loolehcenter", "url" : "http://loolehcenter.ir", "sameAs" : [ "http://instagram.com/abyaransanat" ] } 09127066166 کارشناس